NÁRAMEK DUŠEVNÍ POHODY

 

Náramek duševní pohody

Každá z nás někdy potřebuje načerpat novou energii. Věříte v sílu minerálních kamenů? Náramek posílení je nabitý na balijském sluníčku,  plný pozitivní energie.

Růženín je kámen lásky, krásy, sebelásky, něžnosti a citlivosti. Achát rovněž posiluje lásku, rovnováhu a duševní pohodu. 

Korálky jsou ve velikosti 7-8 mm doplněné o dva korálky 6 mm. Náramek zdobí ručně vyráběný malinově růžový střapeček a je vhodný na zápěstí o velikosti 16-17 cm. Navléknuto na pevném elastickém vláknu. Zboží obdržíte v plátěném sáčku, který je ručně vyráběn na Bali.

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
20.11.2018
289 Kč    
Značka Z&Z beads
Webová stránka značky zazworld.cz/
Kategorie Minerální Náramky z Bali
 

Náramek duševní pohody

Každá z nás někdy potřebuje načerpat novou energii. Věříte v sílu minerálních kamenů? Náramek posílení je plný pozitivní energie, nabitý na balijském sluníčku.

Růženín je kámen lásky, krásy, sebelásky, něžnosti a citlivosti. Achát rovněž posiluje lásku, rovnováhu a duševní pohodu. 

Korálky jsou ve velikosti 7-8 mm doplněné o dva korálky 6 mm. Náramek zdobí ručně vyráběný malinově růžový střapeček a je vhodný na zápěstí o velikosti 16-17 cm. Navléknuto na pevném elastickém vláknu. Zboží obdržíte v plátěném sáčku, který je ručně vyráběn na Bali

Typ náramku (?) se střapečkem
Náramky pro (?) ženy
Barevnost náramku růžová, meruňková, světle fialová, vínová
Obsahuje minerály (?) achát, růženín
Velikost 16-17 cm
Velikost korálků 6-8 mm
Achát rovněž posiluje lásku, rovnováhu a duševní pohodu. 
Růženín je kámen lásky, krásy, sebelásky, něžnosti a citlivosti

minerální náramky z ostrova Bali


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním, více informací zde