O značce Lelía

 logo-tyrkys-header

Přírodní aroma kosmetika Lelía

Poprvé jsem měla možnost produkty Lelía poznat na festivalu Rituálno v září 2021.Ihned jsem se zamilovala do pleťového oleje Rozzářená, který mě na první pohled uchvátil svým krásným balením a úžasným složením. Poté, co jsem začala olej denně používat, bylo mi jasné, že to je pravá láska. Věřím, že láska na celý život. Chtěla jsem tuto krásu šířit dál, a tak jsem na Vánoce obdarovala své kamarádky a ženy z rodiny olejem Rozzářená. Pozitivní zpětné vazby na sebe nenechaly dlouho čekat. Jsem tedy nadšená, že jsme se s Lindou, (s)tvořitelkou přírodní kosmetiky Lelía domluvily na spolupráci a mohu vám tyto produkty nabídnout na našem Z&Z eshopu.

IMG_7504 (2)

Líbí se mi energie, kterou do kosmetiky Linda vkládá. Vše je dotažené do detailů, každý produkt má nádherné balení, čisté složení a ta vůně!! Ta vůně to je sen. Koupí produktů Lelía potěšíte své tělo i duši, ale zároveň podpoříte Lindu na její cestě za snem. Plnění všech přísných EU norem a získání potřebných certifikací tuto cestu trochu klikatí, ale jsem přesvědčená, že to stojí za to.

Aktuálně je v nabídce pleťový olej Rozzářená, tělový olej Jsem Jeho, krém na ruce Vřelá, Laskavá a Energická. Další produkty jsou v procesu vývoje a certifikace a do prodeje se dostanou v následujících měsících. Novinkou jsou dárkové sady kosmetický produkt + minerální náramek za zvýhodněnou cenu.

koláž sady náramky a kosmetika

Lelía je ručně vyráběná přírodní aroma kosmetika. Suroviny, ze kterých Linda vyrábí své produkty, jsou vybírány pro svou kvalitu, ale i pro původ, energii a hodnoty dodavatele. Používá oleje, které jsou vždy lisovány za studena a pokud je to možné, tak i v bio kvalitě. Všechny produkty jsou navrženy pro fyzický duchovní rozměr našeho těla.

 
220
6501220650

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem