Harmonizační náramek

 

Harmonizační náramek

Tento náramek z předešlé kolekce je nyní vyprodaný. Ráda ho pro vás vyrobím na objednávku. Pro informaci o době dodání mě prosím kontaktujte.

Náramek z minerálu Lapis Lazuli, jehož významem je vyrovnanost, klid, mír a ochrana má nejen příznivý vliv na vaše zdraví a psychiku, ale je také báječným módním doplňkem. Tento kousek se perfektně hodí k riflím a zemitě laděným outfitům.

Dalším minerálem je Amazonit, který rovněž navozuje klid, pocit bezpečí, rovnováhu, harmonii a podporuje naděje a sny. Lávové kameny jsou symbolem znovuzrození, uklidnění a stability. Posvátná semínka Rudraksha v sobě ukrývají pozitivní energii pro tělo, mysl i duši, chrání svého nositele a přitahují prosperitu a vyrovnanost.

Ruka hamsa: tajemný ochranný symbol, napomáhá zbavení se strachu, značí božskou prozřetelnost & intuici.

Korálky jsou převážně ve velikosti 8mm (doplněno o korálky 6 mm). Náramek je vhodný na zápěstí o velikosti 16-17 cm. Navléknuto na pevném elastickém vláknu. Zboží obdržíte v plátěném sáčku, který je ručně vyráběn na Bali.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do
25.4.2019
349 Kč
Značka Z&Z beads
Webová stránka značky zazworld.cz/
Kategorie Náramky na objednání
 

s Lazuli, jehož významem je vyrovnanost, klid, mír a ochrana má nejen příznivý vliv na vaše zdraví a psychiku, ale je také báječným módním doplňkem. Tento kousek se perfektně hodí k riflím a zemitě laděným outfitům. Dalším minerálem je Amazonit, který rovněž navozuje klid, pocit bezpečí, rovnováhu, harmonii a podporuje naděje a sny. Lávové kameny jsou symbolem znovuzrození, uklidnění a stability. Posvátná semínka Rudraksha v sobě ukrývají pozitivní energii pro tělo, mysl i duši, chrání svého nositele a přitahují prosperitu a vyrovnanost. Ruka hamsa: tajemný ochranný symbol, napomáhá zbavení se strachu, značí božskou prozřetelnost & intuici.Korálky jsou převážně ve velikosti 8mm (doplněno o korálky 6 mm). Náramek je vhodný na zápěstí o velikosti 16-17 cm. Navléknuto na pevném elastickém vláknu. Zboží obdržíte v plátěném sáčku, který je ručně vyráběn na Bali.

Typ náramku (?) se symbolem
Náramky pro (?) ženy
Symbol ruka hamsa
Barevnost náramku hnědá, tmavě modrá, béžová
Obsahuje minerály (?) láva, amazonit, lápis lazuli, semínka rudraksha
Velikost 16-17 cm
Velikost korálků 6-8 mm
Křišťál, Amazonit, Lapis lazuli, Achát, Rodonit, Onyx a další jehož významem je vyrovnanost, klid, mír a ochrana má nejen příznivý vliv na vaše zdraví a psychiku
Amazonit který rovněž navozuje klid, pocit bezpečí, rovnováhu, harmonii a podporuje naděje a sny.
Lávové kameny jsou symbolem znovuzrození, uklidnění a stability
Posvátná semínka Rudraksha v sobě ukrývají pozitivní energii pro tělo, mysl i duši, chrání svého nositele a přitahují prosperitu a vyrovnanost.
Ruka hamsa tajemný ochranný symbol, napomáhá zbavení se strachu, značí božskou prozřetelnost & intuici.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním, více informací zde