Čakrový náramek

 

Čakrový náramek

Tento náramek z předešlé kolekce je nyní vyprodaný. Ráda ho pro vás vyrobím na objednávku. Pro informaci o době dodání mě prosím kontaktujte.

Jsou možné různé kombinace kamenů a barev.

Energetický náramek z přírodních kamenů dodává sílu a pomáhá odbourávat stres. Čakrové korálky jsou obklopeny ochranným černým minerálem Onyx a lávovými kameny.

Buddha: symbol štěstí, moudrosti, osvícení, vyrovnanosti, blahobytu a pozitivní energie.

Čakrové korálky jsou ve velikosti 8mm. Náramek je vhodný na zápěstí o velikosti 16-17 cm. Navléknuto na pevném elastickém vláknu. Zboží obdržíte v plátěném sáčku, který byl ručně vyroben na Bali.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do
27.3.2019
399 Kč
Značka Z&Z beads
Webová stránka značky zazworld.cz/
Kategorie Náramky na objednání
 

Energetický náramek z přírodních kamenů dodává sílu a pomáhá odbourávat stres. Minerály v barvách sedmi čaker zastupuje barevný Achát, který pomáhá se sebedůvěrou a psychickou zátěží a uzemňovací kámen Kočičí oko. Čakrové korálky jsou obklopeny ochranným černým minerálem Onyx a lávovými kameny. Buddha: symbol štěstí, moudrosti, osvícení, vyrovnanosti, blahobytu a pozitivní energie. Čakrové korálky jsou ve velikosti 8mm. Náramek je vhodný na zápěstí o velikosti 16-17 cm. Navléknuto na pevném elastickém vláknu. Zboží obdržíte v plátěném sáčku, který byl ručně vyroben na Bali.

Typ náramku (?) se symbolem
Náramky pro (?) ženy
Symbol buddha
Barevnost náramku modrá, stříbrná, zelená, červená, žlutá, oranžová, fialová, černá, světle modrá, tmavě modrá
Obsahuje minerály (?) achát, kočičí oko, láva
Velikost 16-17 cm
Velikost korálků 6-8 mm
Minerály v barvách sedmi čaker
Buddha symbol štěstí, moudrosti, osvícení, vyrovnanosti, blahobytu a pozitivní energie.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním, více informací zde