Čakrový náramek bílý

 
  • 1 z 2
 

Čakrový náramek

Tento náramek z předešlé kolekce je nyní vyprodaný. Ráda ho pro vás vyrobím znovu. Pro informaci o době dodání mě prosím kontaktujte.

Energetický náramek z přírodních kamenů dodává sílu a pomáhá odbourávat stres. Minerály v barvách sedmi čaker zastupuje barevný Achát, který pomáhá se sebedůvěrou a psychickou zátěží a uzemňovací kámen Kočičí oko. Čakrové korálky jsou obklopeny harmonizačním bílým tyrkysem.

Buddha: symbol štěstí, moudrosti, osvícení, vyrovnanosti, blahobytu a pozitivní energie.

Čakrové korálky jsou ve velikosti 8mm. Náramek je vhodný na zápěstí o velikosti 16-17 cm. Navléknuto na pevném elastickém vláknu. Zboží obdržíte v plátěném sáčku, který byl ručně vyroben na Bali.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do
22.2.2019
339 Kč
Značka Z&Z beads
Webová stránka značky zazworld.cz/
Kategorie Náramky na objednání
 

Energetický náramek z přírodních kamenů dodává sílu a pomáhá odbourávat stres. Minerály v barvách sedmi čaker zastupuje barevný Achát, který pomáhá se sebedůvěrou a psychickou zátěží a uzemňovací kámen Kočičí oko. Čakrové korálky jsou obklopeny harmonizačním bílým tyrkysem. Buddha: symbol štěstí, moudrosti, osvícení, vyrovnanosti, blahobytu a pozitivní energie. Čakrové korálky jsou ve velikosti 8mm. Náramek je vhodný na zápěstí o velikosti 16-17 cm. Navléknuto na pevném elastickém vláknu. Zboží obdržíte v plátěném sáčku, který byl ručně vyroben na Bali.

Typ náramku (?) se symbolem
Náramky pro (?) ženy
Symbol buddha
Barevnost náramku modrá, bílá, stříbrná, zelená, červená, žlutá, oranžová, fialová, světle modrá, tmavě modrá
Obsahuje minerály (?) achát, kočičí oko, fluorit
Velikost 16-17 cm
Velikost korálků 6-8 mm
buddha symbol štěstí, moudrosti, osvícení, vyrovnanosti, blahobytu a pozitivní energie.
Minerály v barvách sedmi čaker
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním, více informací zde